Sensovet veterinārā klīnika

Aktualitātes

Ēnu diena SensoVet klīnikā

4. aprīlī Ēnu dienas ietvaros mūsu klīnikā viesojās skolēni no Madonas Valsts ģimnāzijas, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas un Jelgavas tehnoloģiju vidusskolas un iepazinās ar veterinārārsta profesiju.

Lasīt vairāk »
Meinkūni un sirds veselība

Meinkūns un sirds veselība

Meinkūns, jeb Meinas jenotveidīgais kaķis ir viens no lielākajiem mājas kaķiem. Tā ir populāra kaķu šķirne to labā rakstura un skaitā apmatojuma dēļ. Diemžēl līdz ar labajām šķirnes īpašībām nereti sastopamies arī ar problēmām, kas kā papildus risks tā teikt “nāk līdzi šķirnei” . Visbiežāk tā ir nosliece, jeb predispozīcija uz dažām slimībām, un Meinkūniem tā ir ģenētiski noteikta Hipertrofiskā kardiomiopātija.

Lasīt vairāk »

TAA krustenisko saišu atjaunošana

Mūsu klīnikā pieejamas arī TTA operācijas krustenisko saišu atjaunošanai!
TTA (Tibial Tuberosity Advancement), izmantojot MMP (Modified Maquet Procedure) tehnoloģiju, ir Latvijai inovatīva ķirurģijas metode, kuru izmanto kraniālās krusteniskās saites plīsuma gadījumā.

Lasīt vairāk »

Sensovet klīnika sveic Ziemassvētkos

💖 Paldies mūsu pacientiem par savstarpējo sapratni un izturību!
Paldies mūsu klientiem par apņēmību palīdzēt saviem mīluļiem!
Paldies tiem iejūtīgajiem cilvēkiem, kas palīdzēja ne vien saviem, bet arī citu dzīvniekiem! Paldies mūsu kolēģiem par sadarbību! 🥰

Sirsnīgus un gaišus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno Gadu vēlot,
SensoVet Klīnika❄🎄

Lasīt vairāk »

Urolitiāze un nefrolitiāze

Viena no populārākajām diagnostikas metodēm veterinārijā ir ultrasonogrāfija.
Kāpēc manam mīlulim tā ir nepieciešama un ko ar to var atklāt?
Šoreiz apskatīsim tēmu – Urolitiāze un nefrolitiāze.

Lasīt vairāk »
Dr. Marks Albovs

Brahiocefālais sindroms

Brahiocefālais sindroms ir termins, ko lieto, lai aprakstītu anatomisko anomāliju kombināciju, kas tiek konstatētas brahiocefālo šķirņu suņiem. Lai aprakstītu galvaskausa īpatnējās formas, zinātnieki izmanto speciālus apzīmējumus: normocefāls – normāls galvaskausa garums, dolihocefāls – pagarināts galvaskauss, brahiocefāls – saīsināts galvaskauss.

Lasīt vairāk »

Ēnu diena 2022 SensoVet klīnikā

Šodien, 6. aprīlī, klīniku apciemoja trīs septītklasnieki no Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas. Skolēni iepazina klīnikas ikdienu: sākot ar pacientu reģistrāciju, vizītēm, un asins analīzēm, līdz pat izmeklējumiem (ultrasonogrāfija un rentgens), ķirurģijai un zobu higiēnai :). Dienas beigās ilgāks laiks tika pavadīts laboratorijā, kur zinātkārie jaunieši zem mikroskopa pētīja klīnikas paraudziņus un cits cita matus.  

Lasīt vairāk »