Sensovet veterinārā klīnika

TAA krustenisko saišu atjaunošana

Mūsu klīnikā pieejamas arī TTA operācijas krustenisko saišu atjaunošanai! TTA (Tibial Tuberosity Advancement), izmantojot MMP (Modified Maquet Procedure) tehnoloģiju, ir Latvijai inovatīva ķirurģijas metode, kuru izmanto kraniālās krusteniskās saites plīsuma gadījumā.

Autors: Marks Aļbovs

Mūsu klīnikā pieejamas arī TTA operācijas krustenisko saišu atjaunošanai!
 
TTA (Tibial Tuberosity Advancement), izmantojot MMP (Modified Maquet Procedure) tehnoloģiju, ir Latvijai inovatīva ķirurģijas metode, kuru izmanto kraniālās krusteniskās saites plīsuma gadījumā.
 
Atšķirībā no standarta TTA tehnoloģijām, MMP TTA procedūra ļauj pacientiem ātrāk atgriezties pie normālas funkcionālās darbības un rada mazāk ilgtermiņa komplikāciju salīdzinājumā ar citām metodēm.
Procedūras laikā tiek izmantots titāna putu implants, lai virzītu tibiālo šķautni uz priekšu, kas novirza ciskas kaula galviņu uz priekšu, pareizajā pozīcijā. Šis implants ir porains un tādējādi veicina kaulu augšanu implanta iekšienē, nodrošinot papildu stabilitāti. 4-6 nedēļu laikā pēc operācijas implants pietiekami cauraugs ar kaulu, lai stabilizētu fiksēto vietu.
 
 
 

 

Operācijas veic Dr. Marks Aļbovs pēc iepriekšēja pieraksta.