Sensovet veterinārā klīnika

Uzstādīts Latvijā pirmais veterinārais magnētiskās rezonanses aparāts!

Sākot ar š.g. 6. martu SensoVet klīnikā darbību sāks magnētiskās rezonanses iekārta Esaote Vet-MR Grande, kas ir pirmā jaunākās paaudzes veterinārā magnētiskās rezonanses iekārta Baltijā, kā arī pirmā veterinārā magnētiskās rezonanses iekārta Latvijā.
Magnētiskā rezonanse sunim, kaķim, seskam

Esaote Vet-MR Grande ir inovatīva magnētiskās rezonanses sistēma, kura izsrādāta speciāli dzīvnieku izmeklēšanai veterinārmedicīniskajās praksēs.

Sistēmas izstrādē ņemtas vērā pacientu anatomijas variācijas, slimību izpausmju īpatnības, speciālā veterinārā terminioloģiju un radītas tieši dzīvniekiem piemērotas aplikācijas, manžetes (koili) un izmeklējumu parametri, ļaujot veterinārārstiem precīzi noteikt diagnozes. Pats magnēts ir atvērtā tipa, aprīkots ar speciālu platformu – galdu, atbilstošu pacientu anatomijai, kas ļauj viegli pozicionēt dzīvnieku izmeklēšanas laikā, kā arī atvieglo tā uzraudzību un izmeklējuma vadīšanu . Izmeklēšanas protokoli ļauj izmeklēt un noteikt mīksto audu slimības galvā, mugurā, kājās, kā arī pieejamas programmas kaulu un locītavu patoloģiju izmeklēšanai.

Esaote nozīmē gan augstus diagnostiskos standartus, gan arī pasaulē atzītu augsta līmeņa specialistu apmācības
diagnostikā, kas tiek vadītas visā pasaulē.

Vairāk informācijas par magnētisko rezonansi šeit.

Par kabineta atklāšanu šeit un šeit(video).